O mnie

Nazywam się Kamila Golz-Malcer. Jestem Mamą dwóch wspaniałych szkrabów – Ninki i Kajtusia. Z wykształcenia jestem anglistką. Zajmuję się wdrażaniem Mechanizmu Prosumenta na Internecie oraz tworzeniem nowej jakości społeczności internetowych.

Zakładając tego Bloga zastanawiałam się “Po co  w ogóle chcę to zrobić? Co aż tak mądrego czy ważnego mam do przekazania temu światu? Jakim wyjątkowym talentem dysponuję?” No i miałam z tym pewien problem. Z jednej strony ciągnie mnie do napisania czegoś a z drugiej strony nie chcę, żeby to były jakieś bzdury totalne nikomu niepotrzebne. Myślałam i myślałam, aż wreszcie coś wymyśliłam.

Rekomendujemy rozmaite rzeczy na lewo i prawo nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Opowiadamy o filmie, na którym byłyśmy w kinie, o przeczytanej książce. Pół miasta wysłałybyśmy do ukochanego fryzjera. Dlaczego tak się dzieje? Jak mówi prof. Rek – człowiek ma taką naturę, że lubi dzielić się dobrymi rzeczami z dobrymi ludźmi. Nie ma z tego teoretycznie żadnych korzyści, a mimo to robimy to nagminnie. Bo daje nam to jakieś takie poczucie, że komuś w czymś pomogliśmy, że w pozytywny sposób przyczyniliśmy się do czegoś. A to sprawia, że czujemy się po prostu dobrze.

Dlatego od czasu do czasu pozwolę sobie podzielić się z Wami pewnymi przemyśleniami lub też  wiedzą czy doświadczeniem jakie zdobyłam podczas współpracy z grupą znakomitych ludzi, fachowców w wielu dziedzinach. Bardzo chętnie przyjmę Wasze komentarze. Pomogą one w rozwijaniu tego bloga. Na pewno razem uda się nam dojść do wielu ciekawych wniosków.

KONTAKT:

ERA +48 602 470 494

ERA DOMOWA +48 52 371 65 94

EMAIL kamilagolzmalcer@gmail.com

SKYPE kamilagolzmalcer

GG 5879216

WWW www.kamila.fonf.org

www.info.fonf.org ID 8499352